Šport a FitnessExtrémne športy

Daniil Kvjat: národnosť. Životopis Daniil Kvjat

V roku 2014 vo formule 1 prvýkrát som Daniil Kvjat ktorého národnosť - rusky. Bývaly doby, kedy by nikto neveril, že by sa stal pilotom cena. V súčasnej dobe, Daniel je považovaná za najlepší nováčik v motoršporte a v zložení svojich tímov majstrov vzal Red Bull Racing. Nemám rád niečo, a voľné pracovné miesto bojového pilota pre nadchádzajúce 2015.

Daniil Kvjat - biografia, rodičia a osobný život

Budúce pretekár sa narodil v Bashkiria v roku 1994, v meste Ufa, 26. apríla. Tam prešiel takmer všetky svoje detstvo slávny pretekár. Jeho otec, Vyacheslav je podnikateľ, bývalý námestník Kurultai republiky Baškirsko, a meno matky - Zulfiya.

V škole, chlapec bol rád tenis a občas sa stal víťazom školských turnajov.

Rodina sa presťahovala do Moskvy. Tu sa prvýkrát dostal do motokárové centrum - spolu s jeho otcom. Ako vieme z rozhovorov s Danielom Kvyat tvrdí, že všetky ostatné vášne v tomto okamihu stratila svoj význam - za volantom karty, keď sa zamiloval do rýchlosti. V tej chvíli chlapec bolo 9 rokov, a od tej doby sa stala nielen hosťom okruhu a jeho pravidelným návštevníkom, a nakoniec to bol on, kto prekonal rekord ihriska.

Čoskoro, chlapec tu našiel svoj prvý tréner. Boli Paul a Andrei Pavel Baramykov. Pod ich vedením Daniela prvýkrát dostal za volant tejto karty. Na začiatku svojho prvého závodu v kariére športovca šiel do vianočného Soči Karting pohára ( "Mini") a okamžite sa stal jej víťazom. V rovnakom roku 2005 Kvyat sa stal členom ruského šampionátu v motokárach ( "Rocket") - tu získal 12. miesto v rebríčku. 2006 obdobie, výsledok - 13. miesto v šampionáte v Moskve, v kategórii "riadené strely".

Potom sa 12-ročný chlapec vstúpil príkaz Franco Pellegrini a začalo sa zúčastniť v talianskom šampionáte Karting minikarta. Účasť na majstrovstvách Talianska viedla k potrebe pravidelné lety športovci z Ruska do Talianska. Na konci, a to vďaka podpore zo strany materskej chlapec presťahoval do Ríma.

Taliansko

V Ríme Daniil Kvjat, národnosti, ktorý len pomohol, začal som chodiť do školy a pokračoval výkonu motokárach. Pobyt v Taliansku, na rozdiel od Ruska, to dávalo príležitosť mladíkovi po celú dobu, neustále zlepšovať svoje schopnosti a získať potrebné zručnosti. Mladí športovci pomohol súčasný systém krajiny školenie jazdcov. V Európe, začínajúcich pilotov je daná možnosť zvoliť si svoje vlastné trénerov a potom na závodnej dráhe na upevnenie získaných vedomostí. V Rusku, naopak: Bohužiaľ, piloti sú takmer vždy ponechané samy sebe.

2007 vo Daniil Kvjat kariéra začala prípravou na sezónu 2008. V roku 2008, športovec začala pracovať v tíme Dino Kezy, ale v predvečer majstrovstiev Európy sa rozhodol ísť do iného tímu - Angelo Morsicani. Ako uznal pilotmi, účasť na majstrovstvách Európy, kde bol schopný vyhrať tretie miesto, bol zlom v jeho kariére.

V tomto okamihu sa nováčik jazdec Oznámenie "Lukoil Racing" vedenie tímu. V dôsledku toho, že bol zaradený do medzinárodného programu LUKOIL Vodiči Programu podpory.

2009 pre Daniil Kvjat stal rušný a nasýtené víťazstvo. Podarilo sa stal víťazom Winter Cup (KF3), aby druhé miesto v medzinárodnej série WSK (KF3), hovorí pre tím Morsicani Racing, a vrátiť sa do tretieho stupňa na ME (KF3). Okrem toho všetko, on bol schopný prísť prvý cieľovú čiaru v závode a Industrie Trophy Margutti Trophy.

Red Bull: team mládeže

V lete 2009, biografie Daniila Kvyata doplňovaný udalosť orientačného bodu.

Jevgenij Malinovského, vedúci "Lukoil Racing," povedal o úspešných začiatočníkov Helmut Marko, Red Bull spolumajiteľ projektu a zároveň hlavné lovca talentov súčasného motoršportu. Po niekoľkých úspešných štartov v majstrovstvách Ázia-Pacifik Helmut Marko upozornil na Rusov, a on prijal pozvanie na vstup do programu na podporu mladých pilotov Red Bullu.

formula BMW

Počnúc augustom, než bola zmluva podpísaná, Kvyat Daniil ktorého národnosť - ruský, prešiel aj psychologické a fyzické testy.

Na základe získaných výsledkov, keď vstúpil do pretekárskeho programu Red Bull Junior Team a začal v roku 2010 pôsobiť vo Formule BMW v Eurointernational tíme. Tu v 8 pretekoch Kvyat bol schopný získať dve víťazstvá a vyhral 5 umiestnenie na stupňoch víťazov.

Čo to znamená, aby sa stal súčasťou Red Bull Junior Team? Už nemusia báť zdrojov financovania, takže všetko, svoj voľný čas môžete venovať len preteky. Zároveň pre manažérskych služieb a peňažných spoločnosťou musieť vážne platiť: vodiči počúvať rakúskou firmu úplne sami v držbe Helmut Marko, stratí právo vybrať si kariéru. Je nemožné vysvetliť hit tím len šťastie, ale životopis Daniila Kvyata má také prípady - jediná tu nebude trvať len tí, ktorí si to zaslúžia. V tomto prípade odchýliť sa od programu jednoduchšie ako dostať sa do nej - ich zručnosti potom musieť potvrdiť každú novú sezónu.

Prejavy u vzorca Renault 2.0

Daniil Kvjat, ktorého národnosť je irelevantné v juniorskej sérii, nikdy nedal dôvod pre Mark začať pochybovať sami. V roku 2011 sa mu podarilo vyhrať titul vicemajstra z Northern European Cup Formuly Renault 2.0, pričom bronzovú medailu na majstrovstvách Európy.

V nasledujúcom období sa Kvyat série Formula Renault 2.0 získal druhé miesto v prvom tíme svojho domu otravné chyby. Avšak, jeho pokrok bol videný, a bol povýšený - bol prevezený do zintenzívniť v GP3. Kvyat Daniil, ruská národnosť, bol videný Ruskej Federácie automobilového športu a pomenované vodiči roka v Rusku.

Úspešný debut v GP3 Champion 2013

V roku 2013 GP3 Championship Kvyat katastrofálne smolu: auto nechce ísť, potom rýchlo vyčerpal pneumatiky. Ale to všetko bola len zámienka prejavovať premyslený prístup k športovcov.

Spoločne s odborníkmi z tímu MW Arden, bol schopný pochopiť dôvod zlyhania a pneumatika zničil vozidlo zastavil na niekoľko kôl. Výsledkom je, že koncové body na Daniil Kvjat (štátna pilotov v pretekoch bola veľmi odlišná) začal vyhrávať preteky. Hlavná vec - získal titul v Abu Dhabi, zobral víťazstvo argentínskeho Facundo Regalia.

Štrajkujúci vstupe do Toro Rosso

Ďalším krokom v kariére Rusov bolo pozvanie na "Queen of závodu." Tam sa náhle uvoľnilo miesto práce: od šampionátu a Red Bull opustil Mark Webber, kde bol nahradený Daniel Ricciardo. Tak, v Toro Rosso, dcérskej spoločnosti Red Bull, voľné pracovné miesto. Trvalo to úplne prejavilo v ťažkom období GP3 obyvateľov. Stal sa prvým jazdcom, ktorý sa sťahoval z GP3 pre boj pretekár namiesto "Kráľovské preteky".

Zdôvodnenie výberu manažmentu Red Bull Daniil Kvjat ukázalo v praxi. Na začiatku sezóny 2014 sa mu podarilo dokončiť deviaty, pred skúsenejším tímovým kolegom v tíme Jean-Eric. Daniel ďalšie pretekárske úspechy ukázali svetu, že vo Formule 1 prišiel na profesionálny a talentovaný pilot.

V marci, Daniil Kvjat národný tím fanúšikovia ktorý rastie každým dňom, uznávaný ako najlepší ovládač v Rusku v roku 2013.

A konečne, Formule 1

Tradične oddelenie Red Bull získať skúsenosti v dorastu vo formule 1 ako minimálne pár sezón. Ale zrazu, v októbri bolo oznámené, že Sebastian Vettel opúšťa Racing Red Bull. Na voľné miesto okamžite vzal Daniil Kvjat.

Stal sa pilotom formuly 1 za 20 rokov - jedinečný prípad, väčšina ísť do toho po celé roky. Pomohol jeho posadnutosť závod, hodiny strávené spoločne s inžiniermi na riešenie problémov, ochota tráviť všetok svoj voľný čas na tréning.

Je to bezpečné povedať, že Daniil Kvjat stále ukazovať seba a využiť príležitosť - pravdepodobne bude aktualizovať niekoľko záznamov.

Copyright © 2018 sk.birmiss.com. Theme powered by WordPress.