Šport a FitnessBojové umenia

Mansur Isaev: atletické kariéry a biografiu

Mansur Isaev - člen tri Svetového pohára (10.11.2009 gg.). Prominentný ruský judoka, olympijský víťaz v roku 2012 vo váhovej kategórii do sedemdesiatich troch kíl. World-class atlét, bronzový medailista z Ruskej federácie do dvadsiatich troch rokov, majster Európy medzi mladými ľuďmi. Víťaz a víťaz medzinárodný turnaj "Masters", "Grand Prix", "Grand Slam" Svetového pohára.

Detstvo a dospievanie

Mansur Isaev, fotografiu, ktorý môžete vidieť v tomto článku, sa narodil na dvadsiateho tretieho v septembri 1986 v meste Kizilurt (Dagestan). Otec Mustafa Isaev judoka - Avari podľa štátnej príslušnosti. Mami, Asiya Isajev - kumychka. Judo Mansour začal osem rokov. V časti tohto športu priviedol otec budúceho olympijského víťaza.

Prvý tréner chlapca bol D. Magomedov. Mansour v roku 2006 sa stal obhajcom regiónu Čeljabinsk, začal som s ním trénovať v tomto okamihu Miller. Uniesť v športe, Dagestan judoka nemali zabudnúť na jeho vzdelanie a sa zapísal do Dojednanie. V roku 2009 získal titul v odbore ekonómia.

medzinárodné turnaje

Mansur Isaev, ktorej životopis je úzko spojená so športom, zúčastnil troch svetových šampionátov. Debut pre jeho majstrovstvá sveta sa konalo v Rotterdame v roku 2009. Tam sa športovec bol schopný vziať tretie miesto a bronzovú medailu. V rokoch 2010 a 2011. Ceny nevzala.

A v roku 2012 majstrovstvá Európy Isayev a vykázali siedmy výsledok bol. V období od roku 2010 do roku 2012 bol vykonaný v troch judoka spravodlivo veľkých turnajoch. Najprv v Japonsku v turnaji "grandslamového", potom v Holandsku, "Grand Prix" a "Masters" v Kazašskej republike. V každej z týchto udalostí, vyliezol na pódium.

olympijský víťaz

Po úspešnom vystúpení na olympijských hrách v Londýne Mansur Isaev podelil o svoje pocity. Povedal, že sa cíti pokoj v srdci, pretože sa domnieva, že je najlepšie judoka sveta (v tej dobe).

Bol naozaj na čo byť hrdí, pretože v tejto olympiáde Isaev vyhral záverečný zápas v kategórii do sedemdesiatich troch kilogramov japonského pretekára Riki Nakaye. Tak sa stal olympijský víťaz dostal pamätnú zlatú medailu.

A pred finále porazil Španiela W. Uematsu, R. Oruzhova Azerbajdžanci, zástupca Mongolska, N. V. Saindzhargala a kórejskej Chung. Mark je semifinále zápas s kórejským judoka. Ten v tej dobe bol dvojnásobný majster sveta. To bol siedmy stretnutie je na podložke. Všetkých šesť predchádzajúce Isaev stratená a potom bol horlivý na nápravu situácie.

Súperi vrhol na každé rozšírenie ďalších, prsty, snaží sa zasiahnuť bekhend a majú dobrú priľnavosť pásu. Isaev ustúpil a kórejský stále stúpa. Na jednom mieste, kórejský zabudol ostražitosti a ponáhľal do ruského športovca, bez obáv o rovnováhe. Isaev využil okamihu, urobil zametá a hodil kórejskej tatami. Tak získal víťazstvo v semifinálovej boja.

Vo finále, Mansur Isaev mal stretnúť s japonskou Riki Nakaye. Rokovania začalo opatrne je priestor pre chybu u športovcov nebolo. Isaev Prvá strávil nebezpečný útok, ktorý bol neúspešný. Do konca štvrtej minúte Mansour mal dobré privítanie a získal výhodu, ktorá je schopná držať až do konca zápasu. Ako výsledok, on získal víťazstvo.

V prospech ruského judoka po víťazstve, on sa nestal domýšľavý, a držal nerozhodné. On len povedal, že bol presvedčený. Je potrebné poznamenať, že toto bolo druhé víťazstvo našich zápasníkov na olympijských hrách v Londýne. Prior k tomu, naši športovci nemohli vziať zlatých olympijských medailí (judo) tridsaťdva rokov.

športové emócie

Mansur Isaev nehodil veľké slová a iba vyjadril hlbokú vďačnosť k trénerovi E. Gamba. Neskôr povedal, že upravuje len pre olympijské zlato. Poznamenal, že on bol rád, že vyhrá vo finále bol japonský pretekár. Že Japonsko je predok športu. Preto, aby sa vyhrať judo tejto krajiny - veľká pocta.

Neskôr sa zistilo, že Mansoor vykonaná na olympijských hrách so zranením. Ale to nezabránilo, aby sa stal majiteľom zlatej medaily.

milionár

Ruský minister športu V. Mutko poznamenať, že všetci ruskí atléti vyhrali na olympijských hrách v Londýne zlatú medailu, dostal štyri milióny rubľov. Po prvé, budete musieť zaplatiť všetky práce, a za druhé, dobrá stimulácia nikto prekážal, podľa názoru Mutko. Tiež zistili, že niektorí olympionici získali ocenenie nielen od štátu, ale z hláv regiónov. Podnikatelia tiež odmietol pogratulovať a poďakovať šampiónmi. Mansour nie je podvádzal, a keď zistil, že jeho odmenu stať milionárom.

vyznamenanie

V auguste 2012, po víťazstve v Londýne, Mansur Isaev udelila dve čestné ceny. dostal Rad priateľstva Trinásteho augusta. Oni mu udelená za jeho prínos k rozvoju športu a telovýchove a veľkým výkonom na olympijských hrách v Londýne. O týždeň neskôr, Mansur Isaev bol ocenený titulom poctený Majster športu Ruskej federácie.

koníčky

Pre Mansour športu - životný štýl. Judo mu pomáha formovať postavu a disciplínu. Sám priznáva, že je niekedy leniví a nie sú v súlade s liečbou. Súťaž pomáha koučovacie prístup a dobrú náladu.

Vo svojom voľnom čase sa rád k odpočinku s priateľmi. Z kulinárske preferencie zdôrazňuje zázrak s kyslou smotanou - hory koláče, ktoré sú vyrobené s rôznymi náplňami. Jeho obľúbené filmy - "Gladiator", "Zbaľ prachy a vypadni." Z hercov, ako Monica Bellucci, Brad Pitt, Will Smith, Scarlett Johansson.

Copyright © 2018 sk.birmiss.com. Theme powered by WordPress.