Šport a FitnessBojové umenia

UFC. Poradie od mája 2015

Čo viete o MMA? Existuje mnoho organizácií, ktoré vykonávajú takéto turnaja. K dnešnému dňu, jeden z najpopulárnejších je UFC. Hodnotenie súťaže, ktorý uskutočnila organizácia, len prevaľuje, zhromažďovanie najlepších bojovníkov a veľké množstvo fanúšikov v halách a okolo televíznych obrazoviek. UFC je skratka pre majstrovstvá Fighting Konečný. Počet veľkých mien športovcov, s ktorými boli podpísané zmluvy, okrem iného upozorní na UFC turnaji.

Tento článok predstavuje UFC rating, ktorý je aktuálny v máji 2015. Takže najlepšie FIVE je nasledujúci.

5. miesto

Päť z najlepších bojovníkov otvára Josh Barnett (Josh Barnett) - bojovník, narodený v Spojených štátoch a reprezentovať túto krajinu. Má úžasné prezývku - The BabyFacedAssassin, čo v ruštine znamená "zabijak s detskou tváričkou."

Josh strávil nie menej ako 40 zápasov, z ktorých 33 vyhral. Straty boli len 7. To bojovník sa nebojí nikoho v ringu. To môže potvrdiť skutočnosť, že vyhral proti Alexander Emelianenko, Semma Shilta, Sergei Kharitonov a legendy bojoch bez pravidiel - Rendi Kutyura.

Pravidelne obviňuje bojovníkmi v používaní zakázaných zvyšujúcich výkonnosť Drogy - steroidy. Ale to nezastaví pravidelne hrať na majstrovstvách Fighting Konečný. Väčšina z víťazstva získal cez Josh dusí recepciách.

4.miesto

Andrei Arlovski (Andrei Arlovski), ktorý má prezývku "Pitbull", zaujíma štvrtú pozíciu UFC. Hodnotenie potvrdzuje, že stíhacie úspechy vo svete bojových umení. To je naozaj legendárny atlét, narodený v bieloruskej SSR. V túto chvíľu žije a trénuje v Spojených štátoch.

Za Andrew - 35 zápasy, 24 výhier a 10 strát. Toľko ako 17 súbojov vyhral vyradil súpera. Z tohto dôvodu sa desí spracoval pred začiatkom stretnutia.

V rokoch 2005-2006 bol šampión UFC. Zrazu vyhral nad i bojovníka, ktorý je dnes na prvom riadku ratingu. Andrew v kruhu správa ako rozzúrený pes, za ktorú dostal podobnú prezývku. Aby bolo možné pochopiť mieru jeho hnevu, znamená, že v prvej obhajobe titulu majstra sveta Andrew zlomil nepriateľa nos a obe ruky, a zaplatil veľa iných škôd.

3. miesto

SMG Stipe Miocic (Stipe Miocic), ktorý reprezentuje Spojené štáty a má chorvátske korene úspešný športovec UFC. Rating Chorvát má pomerne vysoký - na treťom mieste v zozname najmocnejších bojovníkov v heavyweight kategórii. 15 uskutočnenej súboje vyhral 13, z ktorých 9 - knockout. Na strane úverov, existujú iba dve porážky.

Spoločnosť Monster, ktorá sa rýchlo prerušil UFC, váži 111 kg a má športový postavu. To má obrovskú dierovanie techniku, ktorá je podporovaná prítomnosťou šampióna medzi fanúšikmi. Tiež celkom dobre sa cíti v bojoch na zemi.

Stipe hovorí, že vždy chcel byť ako Mirko Cro Cop, ktorý je už veterán zmiešaných bojov.

Medzi stíhacie má nasledujúce ocenenie: "Najlepšia zápas turnaja" "Knockout turnaj", Má tiež pozoruhodný úspech - boj s Philom de Vries trval 43 sekúnd a skončil s knockout v prospech chorvátskeho športovca. Tento úspech je v zozname najrýchlejší knockout číslo päť.

2.miesto

Junior dos Santos (Junior Dos Santos) je zaslúžené druhé miesto v našom rebríčku.

Brazílsky pretekár má čierny opasok v jiu-jitsu, čo je nebezpečný súper na zemi.

Aktíva Santos - 20 súbojov, z ktorých 17 vyhral. Knockout vyhral 12 zápasov. Straty sa nevyhli ani stíhací stranu - tri porážky v jeho kariére.

Na Santos má mentor. To je Anderson Silva, ktorý je legendou v bojoch bez pravidiel, podľa UFC (od roku 2006 do roku 2013 bol majster vo svojej váhovej triede).

Junior sám v roku 2012, bol UFC šampiónom v ťažkej váhe divízie. S tromi ocenenie "Knockout večer" bojovník má veľkolepé boje, počas ktorých haly je vždy aktívne podporuje ju chcú nové okuliare.

Brazílsky pretekár vyhral nasledujúce pozoruhodné stíhača: Fabricio Werdum, Mirko Cro Cop, Keyna Velaskesa, Stipe Miocic.

1. miesto

Rating UFC bojovníci s dôverou mieria Fabricio Werdum (Fabricio Werdum). Brazília je bojovník, a to napriek tomu, že bol už 37 rokov, je to najnebezpečnejší súper.

Než UFC mohol vyniknúť v mnohých iných podobných súťažiach. V okamihu, keď je aktívum 25 súbojov, z ktorých 19 vyhral. To nemôže byť pripísaná tlmičov zamestnancov alebo bojovníkmi, ako sa bojuje úspešne využíva rôzne techniky, casting strach do súperov. Vyhral proti Alexander Emelianenko, Alistair Overeem, Antonio Silva. Okrem toho ruská legenda Fedor Emelianenko takisto neobstojí v boji s brazílskou bojovníka.

V súčasnej dobe sa Werdum prišiel biely pruh v UFC bojovníka kariéry - päť po sebe idúcich víťazstiev proti vážnych uchádzačov.

Oficiálne hodnotenie UFC je aktualizovaná každý mesiac, čo umožňuje priebežne analyzovať kvalitu akéhokoľvek iného bojovníka. No, prajeme všetkým pretekárom úspech, a na prvom mieste bol vždy slušný bojovník, ktorý vyhrá jeho bezpodmienečnú cestu!