Šport a FitnessTenis

Mikhail Kukushkin, vychádzajúca hviezda

Bývalý občan Ruskej federácie Kukushkin Mihail tenis je teraz veľmi hodné ochrany na súde cti Kazachstanu.

Strata rovná víťazstvo

Veľkým potešením prijímať nielen fanúšikov Kazachstanu a Srbska, ale aj všetkých prítomných 07.3.2016 v športovom areáli belehradskej "Pioneer" na jednu osminu záverečnej fáze súťaže o Svetovej skupiny Davisovho pohára.

Na tento deň na ihrisku Mikhail Kukushkin a Srb Novak Djokovic ukázal niečo zložité. Zaujímavý zápas trvala päť hodín. Napriek strate kazašskú zástupcu Serb na úspech, musel použiť všetky svoje zručnosti a aby ich fanúšikovia vážne nervózny, ale pretože je umiestnený ako najlepší tenista na svete.

Po zápase medzi Srbskom a Kazachstanom N. Djokovič nečakane oznámil, že Mikhail Kukushkin mohol ľahko získať zaslúžené víťazstvo v tejto fantastickej zápasu a zavolal veže jeden z najkomplikovanejších v jeho kariére.

Michael sám povedal, že nepriateľ bol najprv nechá niekoľko hrubých chýb, ale neskôr výrazne zlepšila hru a postaviť niečo lepšie raketa bolo ťažké na svete, aj keď len jeden krok zostal vyhrať.

Mikhail Kukushkin, Životopis

Michael sa narodil v Volgograd 26. decembra 1987 od útleho veku na dieťa hrať tenis závislými otca, ktorý sám bol dobrý športovec a trénoval jeho syna až do svojich sedemnástich rokov.

Už v roku 2006, konkurencia séria Kukushkin IFT Futures podarilo dostať do záverečnej časti. Budúci sezóna, fanúšikovia Saransk a Samarkand miest svedkom jeho dve víťazstvá v ATP Challenger Series.

Rok 2008 bol zlomový rok pre neho: výhra v Taliansku (Barletta, ATP Challenger) a doma (IFT Futures), podieľal sa na turnaji ATP (Barcelona, Umag, Moskva, St. Petersburg), a on sa stal občanom Kazachstanu.

Od marca budúceho roka Kukushkin Mihail, ktoré neustále rastú ratingu, hrala na turnaji Masters Series v Miami (Druhé kolo, základnej siete). Podobný výsledok bol ukazovanie k nim, a po mesiaci, v Španielsku (Barcelona).

V máji bol vybraný na účasť na hrách v Portugalsku (Estoril, základnej siete). Júl - vyhral turnaj Challenger v Ruskej federácii (Penza). V septembri - účasť na hrách ťahákom turnaja v Malajzii (Kuala Lumpur).

V októbri - účasť na Kremlin Cupe semi-final, semifinále, kde ho porazil ruský tenista Michail Južnyj.

Nedávne pokroky profesionálny tenista

V roku 2010, Mikhail Kukushkin, stáva víťazom Challengeru v Nemecku (Braunschweig) a Ruska (Penza), dosiahol číslo jedna v rebríčku stovky profesionálnych športovcov v tenise.

Na konci toho istého roku získal prvý ATP turnaj potom, čo zlyhala v poslednom zápase v Petrohrade kompenzovať M. juh.

V januári 2015 prvý Mikhail Kukushkin v Sydney získal druhé miesto v turnaji ATP, vyhral dva zápasy u L. Maier. Silnejší, než sa objavil jediný zástupca Srbska V. Trockého. Je pozoruhodné, že obaja finalisti dosiahli ťahákom, spĺňa podmienky, ktoré sa stalo prvýkrát v ťahu tohto turnaja.

Copyright © 2018 sk.birmiss.com. Theme powered by WordPress.