Šport a FitnessFutbal

Najrýchlejší penta-trick v histórii futbalu

Mnoho ľudí, ktorí nie sú príliš vzdelaní vo futbale, myslím, penta-trik - to je vzácne a nádherné. Áno, skutočne je možné nevydať veľa. História však pozná dosť keď hráči strelil v sieti nepriateľa päť jasných hlavami. No, z ktorých najznámejší by malo byť povedané.

Väčšina "čerstvé" Záznamy

Ako nedávno ako 23. septembra 2015, Robert Lewandowski, hráč Mníchovskej "Bavaria", bol prepustený v druhej polovici náhrada. Nemecký klub v tej dobe stratil s výsledkom 1: 0 do svojho soka, "Wolfsburg". Avšak, Lewandowski prišla menej ako desať minút strelené proti súperovi päť gólov. Bol to neuveriteľný zápas, ktorý sa bude dlho spomínať, že hráči, fanúšikovia.

Iba dva týždne, aby sa dosiahlo "poľský strelec", ako nazýva Robert opakoval Sergio Aguero, hráč, "Manchester City". Tretí októbra strelil päť gólov v rade k bráne FC "Newcastle". To bolo tiež impozantné penta-trick. Nie je známe, aký vplyv na takýchto "aktívne" hráčov. Luck, disciplína, sústredenie, túžbu, motivácia, rozptýlenie súperovi - hmotnosť možností, a snáď všetci dohromady. Ale je možné s istotou povedať, - piatich góly strelené jeden hráč vzácnosti nie sú. A to môže byť videný v príkladoch.

najživšie záznamy

To znamená, že najrýchlejší penta-trik vo futbale patrí Robertovi Levandovski. A čo ostatní úspechy? Veľa z nich. Bas Dost FC "Heerenveen" navrhnutý aj keď nie je najrýchlejší penta-trik, ale v každom prípade je zarážajúce. 5: 0 - a "Excelsior" je porazený.

Dzhermeyn Defoe z "Tottenham" - autor prvého penta-trik v novom tisícročí, a súčasne tretí taký úspech v celej histórii Premier League. Bolo to v roku 2009, v zápase proti FC "Wigan".

Dimitar Berbatov v roku 2010 proti "Blackburn" vydala peknú penta-trik, počnúc druhej minúte zápasu a skončil sedemdesiatych rokov. A tak sa stal najlepším strelcom sezóny.

Miroslav Klose, hráč "Lazio", v 39. minúte zápasu strelil "Bologna" päť krásnych gólov. Ide o prvé takéto udalosti v posledných 27 rokoch, a tretí penta-trick v histórii Serie A.

Carlos Eduardo, hráč "Nice", ktorého tím "Guingamp" 5 dobrých gólov - od 12 minút až šesťdesiaty štvrtinu. A konečne, Luiz Adriano, hrať úlohu "Šachťor" proti slabým a nenáročný Bate päťkrát zasiahol bránu súperovi Bielorusko.

Využije troch osobností

A nakoniec si zaslúži byť povedané o úspechoch troch hráčov, ktorí sú považovaní za najviac populárne a dobre známa. Prvý z nich - to je Cristiano Ronaldo. Navrhol päť gólov proti FC "Espanyol", a jeden z nich bol realizovaný zo značky pokutového kopu. Stojí za zmienku, že sa jedná o druhý taký trik Ronaldo. V rovnakom roku, o niečo skôr, on vydal penta-trick "Granada". Ale "Espanol" - ťažšie súper.

Ďalej prichádza Ramadel Falcao, ktorý strelil 5 gólov v sieti, "Deportivo" za 43 minút. V roku 2012 - v čase, keď je hráč predstavený ku zdesenie celej futbalovej Európy.

A samozrejme, Leo Messi a jeho fenomenálny päť gólov v bráne, "Bayer" v Lige majstrov - najprestížnejšej klubovej turnaja. Futbalista veľmi elegantný "podpísal" niekoľkokrát v bránke. A bolo to vzrušujúce.

No, môžete odhadnúť, čo je pred nami veľa úžasné penta-trik, pretože futbal - hru, ktorá neustále prekvapuje. Môžeme sledovať len zápasy!

Copyright © 2018 sk.birmiss.com. Theme powered by WordPress.