Šport a FitnessFutbal

Výsledky EURO 2000 a fakty

EURO 2000 sa tieto dve krajiny - Belgicko a Holandsko. Stalo sa tak prvýkrát v histórii. 11. majstrovstvá Európy bolo viac vzrušujúce, než na turnaji v roku 1996. Zúčastnených tímov na UEFA EURO 2000, bolo ich tam 16. Prefabrikované potešil publikum vzrušujúce zápas s nepredvídateľnými výsledkami. Mnoho slabých tímov boli schopní predstaviť pocit, hrá hviezdne zloženie. EURO-2000 ruský tím nemohol dostať von.

kvalifikačné

Nebolo to v kvalifikačných kolách pocitov. Najzaujímavejšie skupinou začal vo Francúzsku, na Ukrajine, v Rusku, na Islande, v Arménsku, Andorra. Pre dosiahnutie bojovali štyri tímy. Tri začínajúcich hry pre Rusko boli poruchy. Ale potom sa tím bol schopný dať silný sériu šiestich zápasov. V záverečnom zápase Ruska, urobil chybu, za Ukrajinou, ktorý neskôr ustúpil do Slovinska v play-off. Francúzsko išla na EURO 2000 z prvého miesta.

skupina A

Táto skupina zahŕňala: Portugalsko, Rumunsko, Anglicka a Nemecka.

V skupinovej fáze rumunského národného tímu bolo niečo neuveriteľného. Podarilo sa jej porazí Anglicku so skóre 3: 2 a hral draw s Nemeckom. Iba Portugalsko bol schopný zastaviť Rumunmi. Veľmi zle konal England po tom, čo vyhral len víťazstvo. Zlyhanie bolo Nemecko, ktoré stratili dva zápasy a ťahané. Táto úroveň hry od Nemcov vo futbale Euro 2000 nečakal nikoho.

V play-off mimo Portugalska a Rumunska.

skupina B

V skupine boli: Taliansko, Švédsko, Belgicko a Turecku.

Nebol žiadny pocit. Talianska ako favoritmi, vzal prvé miesto, s jasným hra nebola. Za druhé miesto v ostatných tímov bojujúcich skupinu. Belgičania začali dobre, porazil Švédsko v prvej hre, ale potom spomaliť a dával cestu k Turkom 0: 2 ich pretiahnutím na druhé miesto.

V play-off odišiel do Talianska a Turecka.

skupina C

V skupine boli: Španielsko, Juhoslávia, Nórsko a Slovinsko.

Španielsko v skupine mal byť jasným favoritom. Avšak, toto sa nestalo. EURO 2000 futbal sa bude spomínať na ich nejasné začiatku. V prvom zápase tíme prehrali s Nórskom sa skóre 1: 0. Slovinsko nepriniesla pocity, stráca 2: 1. Ak chcete ukončiť playoffs Španielsko museli poraziť Juhoslávie. Od 90. minúty Juhoslávie viedol s výsledkom 3: 2. Na začiatku extra-time trest v porovnaní so Španielmi cez, ale to nestačí. V posledných sekundách Španielsku dokázali zázrak bodovania štvrtý gól.

V play-off posledné Španielsko a Juhosláviu.

skupina D

V skupine boli: Holandsko, Francúzsko, Česká republika a Dánsko.

Zápasy v skupine sa bude spomínať nielen vzrušujúcu hru, ale aj škandál sudcov. Duel Holandsku, Česká republika sa konala v napätí. Slovenská republika viedla hru a zápas skončil. Zdalo sa, že Holandsko odraziť. Na konci hry za veľmi sporný faul sudca stanoviť sankciu, ktorá bola vykonaná.

Došli playoffs Holandsko a Francúzsko.

štvťfinále

Stretnutie Španielsko-Francúzsko bola najzaujímavejšia v EURO 2000 štvrťfinále. Prostriedky oboch tímov bol impozantný. Španielsko začalo veľmi sebavedome, okamžite vytvoril niekoľko nebezpečných okamihov pri bránach Francúzov, ale brankár hral spoľahlivo. Na jednom mieste Djorkaeff je štandardná a Zidane posiela loptu do horného rohu. O päť minút neskôr, v Španielsku a získala značky pokutového kopu. Djorkaeff na poslednú chvíľu zase vezme Francúzsku dopredu. Na samom konci Španielska má šancu, ale Raúl zahadzuje s "bod".

Duel Holandsko, Juhoslávia to bude vzrušujúce. Holandskej pred zápasom sa nepovažujú za jasné favoritov, navyše mnohí nevidia v semifinále. Avšak, Juhoslávie, ktorý ukázal skupine neuveriteľnú hru, bol zničený holandský. Mnohí analytici neboli schopní vysvetliť toto zlyhanie. Holland tiež držal najlepšiu hru na turnaji, vyhral so skóre 6: 1.

Rumunsko v opozícii nepodarilo prekvapiť s Talianskom. Z tímu, ktorý dokázal poraziť Anglicku v skupinovej fáze, sme očakávali viac. Totti a Inzaghi strelil loptu, Rumunsko poslaný domov. Neatraktívne hra vystupovali George Hadzhi, ktorý v druhej polovici dostal dve žlté karty.

V stretnutí medzi Portugalskom a Tureckom favoritom bol zrejmý. Nuno Gomes skóroval dvakrát, hodil Turkami z turnaja. exit Turecka v play-off už bol veľký úspech, takže nespokojní výkriky fanúšikov nebol.

semifinále

Súboj medzi Holandskom a Talianskom bol ozdobou turnaja. To nebol konečný UEFA EURO 2000, ale nie nižšie ako rozpáliť. Favoriti boli považovaní Dutch. Mali najjasnejšie útok, ktorý sa už podarilo zapôsobiť na publikum. Talianska na rozdiel vyváženú obranu. Taliani museli hrať s desiatimi mužmi z 34. minúty. Dve pokuty boli uložené v Toldo bráne, ale hra brankára a Rod nechal Taliani v hre. Všetko, čo bolo rozhodnuté v samostatných nájazdoch, ktoré Taliansku bolo viac stabilné a prešiel ďalej.

V zápase Portugalsko-France zlomil druhý rad. V hlavnom čase tímy skóroval loptu a presunul hru do extra. Na samom konci rozhodca priradí trest za čin, za ktorý môže mať nežiaduce rozhodcu. Zidane správne implementovaný štandard a viedol Francúzsko do finále.

finále EURO 2000

Táto vzrušujúca UEFA nemohol dokončiť vyblednuté povrch. A tak sa stalo. V 55. minúte sa Taliani šli napred vďaka gólu Delvecchio. Až do konca polčasu držali výhodu. Na pridanej minúte loptu pred bránami Taliansko. V predĺžení France zaznamenala "zlatý" gól a vytrhne trofej UEFA EURO 2000. Francúzsko-Taliansko - najzaujímavejšie zápas bol finále mnoho rokov.

Organizátori turnaja priniesol obrovské zisky. Zápasy navštevujú milióny fanúšikov. EURO 2000 dal divákom veľa pozitívnych emócií a zaujímavých súbojov.

Copyright © 2018 sk.birmiss.com. Theme powered by WordPress.