Šport a FitnessBojové umenia

Anastasia Baryshnikov: olympijský medailista v taekwondo

Existuje mnoho druhov bojových umení, ale do programu olympijských hier sa podarilo získať iba Taekwondo, ktorý je dobrým podnetom pre športovcov v tomto športe. Postupne začína byť populárne v Rusku a jeden z najsilnejších žien vo váhovej kategórii je považovaný medailista v taekwondo Anastasia Baryshnikov.

začínajúce na ceste

Nie všetci rodičia túžia zapísať svoje dcéry v bojovej sily. Takže Anastasia Baryshnikov však okamžite ocitnú v Taekwondo.

Narodila sa v roku 1990 v Čeľabinsku, vo väčšine obyčajné rodiny. Cicať aj trochu Nastya matka vzala za kľučku na gymnastiku. O tri roky dievča usilovne zaoberá jedným z najkrajších a ženských športov, položenie základov pre svoje plasty a strií, ktoré boli tak užitočné v budúcnosti.

Avšak šanca, aby sa stala druhou Alinoy Kabaevoy na Nastia nebolo príliš veľa, pretože to bolo niečo krupnovat pre gymnastiku a vystupovali medzi svojimi priateľmi v miniatúrnom časti.

Keď Anastasia Baryshnikov bolo desať rokov, keď sa náhle zmenil atletickú špecialitu a prešiel do úseku taekwondo, kde pomáhal veľkú gymnastické prípravy. Prvý tréner dievčat bol Mihail Igorevich Puzikov, s ktorým pracuje doteraz.

okamžité vypnutie

Taekwondo pre Anastasia Baryshnikov bol dokonalý šport. Okamžite začal dosiahnuť neuveriteľný pokrok. Vo veku 19, ona dostala do Svetového pohára semifinále v Kodani. Tu Uralochka prehral s viacerými skúseného protivníka, ale rehabilitovaný v zápase o tretie miesto, vyhral bronzovú medailu.

O rok neskôr sa mal na európskom šampionáte nič nevyrovná. V neprítomnosti zástupcov Kórey, Číny a Japonska, ktoré sú považované za obri taekwondo, Anastasia Baryshnikov psychologicky oslobodený a vo výbornom štýle vyhral kontinentálny turnaj. Zvlášť príjemné pre ňu bolo, že toto víťazstvo je dosiahnuť, keď je prirodzené porasty.

V roku 2011, Anastasia Baryshnikov zopakoval svoj úspech pred dvoma rokmi, sa opäť stáva tretí. Avšak hlavnou udalosťou bol napred, potreboval byť vybraný pre olympijské hry.

London "Bronze"

Dokonca aj tie s názvom športovec nie je oslobodený od povinnosti, aby svoju cestu do hlavného turnaja každé štyri roky cez kvalifikačné súťaže. Skutočnou výzvou pre Anastasia Baryshnikov sa stal jej prvý olympijský výber.

Rozhodujúci v sérii kvalifikačných súťažiach sa stal prestížny bodovaný turnaj v Azerbajdžane, ktorá sa konala v novembri 2011. Potom v Baku prišlo takmer všetky najsilnejšie športovcov postúpiť na vyriešenie problému výberu pre olympijské hry v Londýne.

Anastasia Baryshnikov istotou zvládol nie najsilnejšími odporcami Maroka a Dominikánskej republiky, a postúpil do semifinále, kde čakajú na silné francúzske Gleydis Epanzh.

Boj sa ukázalo byť veľmi perzistentné a dokonca po dobu niekoľkých sekúnd pred koncom Anastasia zasiahol loptu domov v Epanzh hlave, ale rozhodca si nevšimol toho, a získal víťazstvo skúsenejší súper. Anastasia neporušil nespravodlivú porážku a porazila v zápase o bronz turecké ženy Nur Tatar, vyhral prestížne letenku do Londýna.

Na olympiáde tento príbeh doslova opakovať. V semifinále Anastasia Baryshnikov vyšiel proti srbskej thekvondistki že už vychodených predtým, ale ona bola schopná sa pomstiť. V boji o tretie miesto bolo všetko rozhodnuté v nadstavenom čase, ale rozštiepené nervy tréner Čeľabinsk športovec bol schopný dať "zlato" hit a získal bronz na olympijských hrách.

V posledných rokoch

Budúci olympijský cyklus Ukázalo sa, že nie je tak úspešný Anastasia Baryshnikov. Zostala bez medaily na majstrovstvách sveta, najmä útok začal strácať doma turnaji. Už v druhom kole stratila Anastasia dievčaťom z Kórei Hwang Kyung Sung a minul rozhodujúci úder na konci boja.

Avšak, to je ešte dvakrát - v rokoch 2012 a 2014 - majster Európy, a v roku 2015 získala prvé európske hry sa konala v Baku. Vyhral prestížny turnaj v Turecku, ktorá mala stav G4, to bolo schopné vyhrať a olympijskej licencie.

Olympijských hrách 2016 Anastasia Baryshnikov bol cestovania v postavení favorita, ale nebol schopný zopakovať úspech v Londýne, zastavovať sa u 1/8 finále.

osobné život

Život profesionálneho športovca, ktorí súťažia na najvyššej úrovni, sa skladá z nekonečného výcviku a poplatkov. V takej zbesilé rýchlosti nemožno vždy nájsť čas na súkromný život, to nie je prekvapujúce, že jeho volený Anastasia Baryshnikov sa stretli v telocvični. Dáva prednosť stráviť to zápasil s mužských športovcov, z ktorých jeden bol Ivan Toptygin. Deti a zároveň zviazané láskyplný vzťah, ale v určitom bode sa svetom.

Spolu s Anastasius Baryshnikov bronzovú medailu v Londýne a získal taekwondo Alexey Denisenko. To sa stalo najdôležitejším mužom v jej živote aj dnes. V decembri 2016 boli oficiálne ženatý, po ktorom Anastasia zostala s manželom v jeho domovskom Bataisk.

Copyright © 2018 sk.birmiss.com. Theme powered by WordPress.