Šport a FitnessAtletický

Francúzsky šprintér Kristof Lemetr: biografiu, úspechy a zaujímavosti

Sports - jedna z vecí, ktoré motivuje ľudí, aby prijali opatrenia, nové výzvy a osobné víťazstvo. Zvlášť dôrazne to má váhu, keď sa človek (športovec), ktorého výsledky možno odradiť a dokázať, že všetko je možné. Jedna taká osoba, a to bez pochýb o tom, stať sa šprintér z Francúzska Christophe Lemaitre (Kristof Lemetr), ktorý je teraz, a budeme hovoriť.

životopis sprinter

Takže, kto je Lemetr Kristof? Narodil sa v malom meste vo východnej Francúzsku, pomenovaného podľa neďalekého jazera Annecy. Stalo sa to v lete roku 1990. Mesto, obklopené vrcholmi, početnými jazerami a riekami, ako by tlačí svojich občanov, aby sa zapojili do outdoorových športov. Bol som žiadnou výnimkou a náš hrdina. Počnúc atletických tried vo veku 15 rokov v roku 2009 stúpajúca hviezda prijal jeho prvé uznanie. Potom bola Európska asociácia atletických Lemaitre uznal jeden z najsľubnejších bežcov v obrovskej starej Európy.

Už v budúcom roku, Lemetr Kristof stal skutočnou pýchou svojej vlasti, prvé Francúz v histórii, kto vzal titul najlepšieho športovca Európy. Od tej doby, a začal svoju cestu k budúcim víťazstvu a na vrchol, ktorú má zatiaľ dosiahnuť.

odznaky športovec

Ocenenie Zoznam Francúz Christophe Lemaitre, vzhľadom k tomu, že je len 26 rokov, je skutočne ohromujúci. Zo slov športovca, tajomstvo jeho víťazstvo je jednoduchá: musíte neustále zlepšovať svoju techniku a užiť si každú sekundu tréningu. Jeho mimoriadna schopnosť pracovať a usilovnosť mu umožnila prekonať rekordy a boriť stereotypy a klišé.

Európskych úspechov športovec

Na prvej veľkej konkurencii (2009 European Cup) je francúzsky šprintér Kristof Lemetr vzal siedme miesto na 60 metrov vzdialenosti s výsledkom 6,72 sekundy. Ale prvýkrát to bolo dobré, aj moc.

A teraz, po jediný rok Lemetr Kristof víťazne už na sto metrov závodu sa zdá, vyhral zlato v Barcelone. Aj v roku 2010, na konci sezóny, že bude klásť rekord na 100 metrov v rámci Kontinentálneho pohára v Split (Chorvátsko) - 9,97 sekundy.

Nasledujúce sezóna pre Francúzov spustiť dvoma spôsobmi. Na jednej strane bol schopný zopakovať jeho osobný rekord na vzdialenosť 60 metrov, ukazuje najlepší výsledok medzi európskymi atlétmi. Doba, po ktorú bežal túto vzdialenosť bol rovný 6,55 sekundy. Avšak, vo finále súťaže, on bol schopný prijať tretie miesto. Zvlášť ofenzíva bola skutočnosť, že majstrovstvá Európy v Paríži, v miestnosti, a na vine môže byť len sám seba.

Akási pomsty tohto neúspechu bol brilantný výkon Francúza v súťaži tíme v Štokholme. Francúzsko piate miesto v lige, ktoré by nebolo možné bez prispenia Lemaitre a jeho tím. Oni vyhrali v 100 a 200 metrov. Osobné ukazovatele Christophe až dvesto metrov závodu vôbec bol rekordný pre vtedajšie majstrovstvá Európy.

Celkom Lemetr Kristof stali štyri majster Európy a: trikrát v roku 2010 a raz v roku 2012 na 100 m vzdialenosti. K ďalším jeho úspechy v európskych súťažiach nie sú tak významné.

Výkony na svetovej scéne

Arenas svetové športové udalosti sa stretol mladý bežec z Francúzska nie je tak vítané. Tak, že na Svetovom pohári 2015 finále sa stala nedobytnú pevnosťou. Zložiť záverečný krok potrebný na spustenie z 10 sekúnd, ktoré nefungujú. Vo vzdialenosti 200 metrov a výsledky boli skromnejšie. Ale v relé 4 x 100 Francúzov boli celkom dobré, aj keď nie bez šťastia. Tam bol pomerne zaujímavý fakt: po udalosti ukázala, že americkí športovci používajú doping, a v dôsledku toho boli diskvalifikovaní. To znamená, že Francúzi, vrátane Lemaitre získal bronzové medaily.

V roku 2016, Lemaitre sa nezúčastnil majstrovstvá Európy, keď oslobodil čas pripraviť sa na veľkých súťažiach štyri roky - na olympijských hrách. Soči olympijské hry sa stretol Francúz skôr drsné ruky. Miloval ho stometrovka nestal víťazný, a dokonca aj cena. Ale bronzová medaila po vystavené mladých športovcov do iného závodu, aj keď, a výsledkom fotografického úpravou.

Tlač o Lemaitre

Keď sme sa zamilovať s určitým talentom športovcov, naozaj chceme vidieť v každodennom živote, bol vzorom. Takže, samozrejme, je to Kristof Lemetr. Trochu zdržanlivejší mladý muž dáva veľmi zrelú rozhovor. Takže, otázky o jeho osobnom živote, vždy odpovie neochotne, čo vysvetľuje neochotu nechať v súkromnom tlači. Robiť Kristof Lemetr ženatý? Dievča má, ale vzťah, ktoré neboli legalizované.

Pokiaľ ide o udalosti, plány, úspechy - Francúzština je veľmi, veľmi zhovorčivý. On je úctivý s jej hlavnými konkurentmi, a nie hrubý v reakcii na negatívne recenzie o tom. V reakcii na otázku reportéra na tom, že sa nazýva prvou bielou pleťou, ktorý bežal z 10 sekúnd v 100 metrov, Lemaitre povedal, že nevidí dôvod, prečo v kožných farebných víťazstvo alebo porážky. Vždy sa zameriava na tvrdej práci a dlhé prípravy, ktoré, samozrejme, iba zdôrazňuje svoj obraz vynikajúci športovec a muž.

konkurenčný boj

Rešpekt pre pretekárov - znamenie zrelosti. Avšak, športové zlosť potrebné k víťazstvu. Najvýznamnejším konkurentom francúzskeho športovcov, samozrejme, je Usain Bolt. Táto čierna bežec udivuje každého svojím výkonom. Christophe, odpovedať na otázky o ňom, uznáva jeho vedenie v tomto okamihu. Avšak, on vždy urobí výhradu, pokiaľ ide o skutočnosť, že v prípade, že bude aj naďalej tak tvrdo, aby zdokonalil techniku v tréningu, bude môcť lámať rekordy význačných náprotivky.

Ďalším dôvodom pre Christophe nervy pôsobí význačné Dzhastin getline. Jeden Francúz položil trochu provokatívnu otázku: "Myslíte si, že Gatlin má veľký talent?". Odpoveď bola ako vždy presné a jemné, a tam Christophe povedal nevenoval pozornosť súťažiacich a sústredí sa na seba. Táto pozícia ho sprevádzala po celú svoju kariéru, od útleho veku.

namiesto epilógu

Nikdy nemal žiadne idoly, a vždycky pozrel len na svoje úspechy a dať seba viac a viac high bar. Možno to je dôvod, prečo táto blondína človek môže súťažiť s tmavou pleťou hegemónie, ktorá nebola dlhšiu dobu. Čo sa týka budúcich úspechov či neúspechov možno len dohadovať. Avšak pravdepodobnosť, že v roku 2017 budeme mať nový majster sveta, je, a nie je iluzórne.

Copyright © 2018 sk.birmiss.com. Theme powered by WordPress.