Šport a FitnessBojové umenia

Misha Aloyan: životopis boxer

Misha Aloyan - boxer, zaslúžilý majster športu v Ruskej federácii. Trikrát majster Ruska, je majster Európy. Tiež Aloyan - dvojnásobný majster sveta, víťaz olympijských hier.

Detstvo a prvé kroky v boxe

Misha Aloyan narodil dvadsiateho tretieho augusta 1988 v obci Bambakshat Hoktemberyan regiónu Arménsko. V roku 1997 sa s rodičmi presťahoval do mesta Novokuzneck. Tam začal boxovať. trénoval som Misha Nicholas Salikhov. Po nejakej dobe sa presťahoval do Novosibirsku.

Je potrebné poznamenať, že box Misha začalo, tak povediac, náhodou. Stalo sa, že v Novokuzneck, išiel do školy №54, nachádza sa v oblasti "Kuibyshev". Jedná sa o súkromný sektor mesta, ktoré je považované za spoločensky zložité. Misha často musel bojovať s ostatnými chlapcami na ulici. Mimochodom, tam bol Videli a tréner Nikolaj Salikhov a pozval ako v kapitole o boxe.

Misha Aloyan bol schopný človek. Jeho prvá súťaž sa konala v roku 1998. Bolo to novoročné turnaj v Osinniki. V tej dobe bol zapojený do boxu po dobu niekoľkých mesiacov, ale bol schopný vyhrať tento turnaj vo svojej váhovej kategórii.

Budúce pretekár nikdy vynechal tréning a dosiahla dobré výsledky v ringu v krátkom čase. On tiež úspešne študoval, strojnásobuje nebol v škole. To nemohlo zlyhať potešiť rodičov, ktorí nemajú rušiť svojej vášni, aj keď často sa vrátil domov s modrinami. Misha sám vždy hovoril, že miluje sa učiť. Po strednej škole, absolvoval vyššiu odbornú školu a získal advokácii.

V roku 2004, Misha Aloyan bol už zapojený do skupiny mladých ľudí pod vedením skúseného trénera Yuri Chuvashova. Tento poradca odborne vyškolený talentovaný chlapec. V krátkej dobe tréner a boxer schopní dosiahnuť veľmi dobré výsledky. Už v decembri 2005, Aloyan stal majiteľom Pohára Ruska medzi mládežou. Počas záverečnej bitky Misha Aloyan bol majstrom športu. To bol zaradený do mládežníckej reprezentácie.

skorá kariéra

V roku 2007, Misha Aloyan získal titul šampióna Ruska medzi mládežou. V rovnakom roku sa zúčastnil európskeho šampionátu mládeže, ktorý tiež získal zlatú medailu. Nasledujúci rok, on bol zapojený v dospelom majstrovstvách Ruska a podarilo sa mu dostať do finále. Po tom Aloyan bola vyzvaná, aby národný tím (pre dospelých), s ktorým sa zúčastnil Svetového pohára v ruskom hlavnom meste. Aloyan bol schopný vyhrať v tejto súťaži. V záverečnej bitke porazil známy kubánsky atlét, medailista a Svetový pohár Andri Laffitte. Po tomto triumfe Misha stal trénerom Eduard Kravtsov.

Ruský národný tím

V roku 2009, Čechov vykonala turnaj, ktorého sa zúčastnilo najsilnejší boxery z Ruskej federácie. Na základe jeho výsledkov to bolo súčasťou národného tímu. Misha Aloyan, ktorej životopis je bohatý na ocenenie a titulov, porazil svojho súpera George Balakshina (trojnásobný majster Európy) a podarilo sa mu získať oporu v národnom tíme.

A keď prišiel k majstrovstvá sveta v Miláne. Tam sa pomerne ľahko dostal do semifinále, kde sa stretol v ringu s mongolskou boxer Togstsogtom Nyambayarynom. Prvé dve kolá Mike viedol na body, ale v tretej mongolskej športovec bol schopný vytiahnuť víťazstvo. Ako výsledok, Misha musel uspokojiť s bronzom.

Už v novembri 2009, Aloyan vyhral ruský šampionát. Vo finále sa opäť stretol s Georgom Balakshin a bol schopný ho poraziť. Tento triumf mu pomohla stať sa lídrom tímu vo svojej váhovej kategórii.

majster Európy

Majstrovstvá Európy v roku 2010 sa konal v Moskve. Aloyan vyhral všetky svoje bitky a stal sa majstrom Európy. Vo finále bojoval s britskou Khalid Yafai, ktorý vyhral na body.

Majstrovstvá sveta

V roku 2011 sa Mike stal trojnásobný majster Rus. Toto víťazstvo mu umožnilo dostať sa do tímu, prejdite na majstrovstvách sveta v Baku. Diváci ho vypískali a v každom prípade ukázal svoje opovrhnutie, keď na to príde, a celý tím Arménsko. Stalo sa to kvôli konfliktu Karabachu.

Zakaždým, keď sa Michael objavil v ringu, šikanovanie ho pokračovať. Ukázalo sa, že to bol Misha porazený Azerbajdžanský športovec Elvin Mamishadze. Za to, že to bolo nutné vyčleniť väčšiu ochranu pre Aloyan. Za ním predstavil skutočný hon, a pokúsil niekoľkokrát sa pozerať na jeden, ale nič sa nestalo.

Samozrejme, že psychologický tlak ovplyvnil boxer, ale to nezabránilo mu dostať sa do konečnej bitky a poraziť ho. S týmto neľahkým víťazstvo pre neho osobne zablahoželal starosta Vladimir Gorodetsky, Novosibirsk a potom prezident Dmitrij Medvedev.