Šport a FitnessBojové umenia

Rico Verhoeven: biografia holandského kickboxer

Jedným z najvýznamnejších holandských kickboxers, Rico Verhoeven, stoja v kruhu viac ako 13 rokov. Počas tejto doby, 27-ročný pretekár nebol vzdal jediný titul, a tak sa stal jedným z hrdinov bojových umení fanúšikov.

príchod krúžku

10. apríla, provinčné holandská mesta Bergen op Zoom narodil Rico Verhoeven. Biografia pretekára kickboxu začala v detstve - v 6 rokoch rodičia dali dieťa v sekcii karate, ao rok neskôr, Rico prišiel v kickboxe. Vzhľadom na svoju veľkosť a mimoriadnej sily Vekom 16 mladí Holanďan ukázal výbornú techniku a urobila veľký krok. Debut v profesionálnom ringu na kickboxer ktorá sa konala v októbri 2004 - v dueli s ďalším nováčikom Briand Duvesom bola remíza.

Nasledujúce svojich 7 súbojov Rico Verhoeven s istotou vyhral a prvý porážka sa konala zatiaľ iba v roku 2007. - Povedal Elidzhadzhauy ukázala ako príliš tvrdý pre mladého Holanďana. V roku 2008, športovec podpísal zmluvu s organizáciou kickboxe turnajov K-1, ktorého sa zúčastnilo na 4 roky. Začiatok predstavenia na novú úroveň pre Rico vyvinula veľmi dobre - bol neporazený na 8 zápasov.

V roku 2012, organizácia získava popularitu Glory dohodli na základe zmluvy s Puerto Rico, a to o rok neskôr bol schopný vyhrať svoj prvý titul, vyhral heavyweight Veľkej ceny, porazil vo finále jednomyseľným rozhodnutím rozhodcov rumunský Daniel Gits. Štyrikrát Rico Verhoeven bol nútený neskôr obhájiť svoj titul, a nikdy kickboxer z Holandska nedal Sudcovia pochybnosti, dvakrát vyhral knockout a ešte dvakrát - jednomyseľným rozhodnutím.

Štatistiky vystúpenie a nové testy

V kickboxe Štatistiky predstavení Rico Verhoeven dostatočne vysokej úrovni. Percentuálny pomer Holanďan je viac ako 80 percent - 60 zápasov 49 krát odišiel víťaza kruhu, zatiaľ čo v 12 prípadoch slávil Victoria knockout. Okrem kickboxu, Rico vyskúšal jeho umenie u profesionálneho boxu v roku 2014, vyhral knockout v maďarskom Janos Finferu, a dokonca o rok neskôr, Verhoeven podaná v turnajovej MMA, stáva víťazom ešte v prvom kole v dueli s nemeckým Viktorom Bogutskim. Teraz Rico pokračuje úspešné vystúpenie v ringu a je odhodlaná novým víťazstvom, vrátane nových typov bojových umení pre neho.

Copyright © 2018 sk.birmiss.com. Theme powered by WordPress.