Šport a FitnessBojové umenia

Kazachstan boxer Daniyar amatérsky Yeleusinov

V priebehu histórie posledných štyroch letných olympijských hrách nikdy v boxe v kategórii do 69 kg, nie je kompletný, bez toho, aby strany Kazachstanu na prvom stupni víťazov. V roku 2016 obušok vzal Daniyar Eleusinov, 25-ročný športovec.

Farnosť v boxe

Jednou z hlavných hviezd boxerské posledných rokoch v Kazachstane je Yeleusinov Daniyar. Biografia atléta vznikne v obci Berozino Západokazašská oblasť, kde sa 13.března 1991, kedy sa narodil. Daniyar sa začal zaujímať o športe vo veku 9 rokov a prvýkrát vyškolený čestný tréner svojho otca, Marata, ktorý mal predtým trénoval a staršieho brata športovcov. Za posledných 16 rokov, Diniyar jeho rodina presťahovala do Astany, kde mladý talentovaný boxer mal dobré vyhliadky.

Svetová a kontinentálne úspech

Jeho prvé juniorské turnaje Yeleusinov Daniyar získal ešte pred presunom, podieľajú sa na Cadet hier. A v roku 2008 majstrovstvá sveta mládeže v Mexiku kazašského boxer bol schopný sa dostať do finále, ao rok neskôr vyhral "zlato" v súťaži, takže čoskoro sa stal pozvaný do hlavného národného tímu Kazachstanu.

Debut v turnaji dospelých klesla na Daniyar roku 2010, kedy 19-ročný s istotou zaveval majstrovstiev Kazachstanu. Ten istý rok, boxer bol poslaný na Ázijských hrách v Guangzhou, kde Yeleusinov tiež priniesla zlatú medailu. O dva roky neskôr, pretekár kvalifikoval na olympijské hry v Londýne a podarilo sa mu dostať do štvrťfinále, kde prehral s talianskym Vincenzo Mangiacapre. Zlyhanie pri olympiáde Yeleusinov Daniyar úplne opravené v ďalšom majstrovstvá sveta. V rámci majstrovstiev sveta sa konalo v Kazachstane, sa s istotou dosiahol finále, kde porazil kubánskej Arisnuada Despagne po tom, čo vyhral zlato.

Víťazstvo v Riu a plánuje stať sa profesionálom

Športovec usilovať o víťazstvo a jeho úspech ho nechá druhýkrát vo svojej kariére ísť na olympijských hrách. A v roku 2016, v rámci olympijských hier v Brazílii, Rio de Janeiro, Daniyar nemal rovní si do hmotnosti kategórii do 69 kg. Kazachstan športovec s istotou odovzdaná na turnajové siete, víťazstvo vo finále v uzbeckej Shahram Giyasova.

Časť získaných prostriedkov pre toto víťazstvo Daniyar poslal na charitu, a začal uvažovať o možnom zvýšení železnici. V dôsledku toho dnes Yeleusinov vážne zvažuje možnosť zúčastniť sa odborných promotérov boxerské zaujíma, čo v Spojených štátoch. Preto môžeme čoskoro očakávať prvé bitky Kazachstanu športovcov a na veľkom kruhu.

osobné život

V roku 2015 Yeleusinov Daniyar urobil dôležité rozhodnutie vo svojom živote, tmelenie putá manželského zväzku so svojou priateľkou, čoskoro mu porodila syna. Vo svojom voľnom čase tréningu kazašský pretekár rád hrá stolný tenis, biliard či stolný futbal, nezabudnite tráviť čas v kruhu svojej rodiny.

Copyright © 2018 sk.birmiss.com. Theme powered by WordPress.