Šport a FitnessAtletický

Alexander Balandin: ruský gymnasta, biografie a úspechy športovcov

Alexander Balandin - gymnasta, sa narodil v júni 1989 v hlavnom meste Republiky Karélia - Petrozavodsk. Od detstva sa mladý muž mal slabosť pre telesnej kultúry a miloval, aby sa zapojili v mnohých športoch. V sekcii gymnastiky a jeho dvojčaťom, Alexei, viedol som matke. Spočiatku dobré výsledky ukázali, Alex, neskôr sa situácia zmenila - Alexander je výraznejší vôľa po víťazstve a tvrdo trénoval. Avšak, súperenie medzi dvoma bratmi nikdy nemal.

Začiatok kariéry a hlavných úspechov

Pomerne rýchlo sa mladý muž bol schopný dosiahnuť najvyššiu úroveň profesionality v ich športu, súťaží v medzinárodných súťažiach. Takže v roku 2007 Aleksandr Balandin, aby bolo dosiahnuté prvé, ktorí boli na majstrovstvách sveta, sa podarilo získať tretie miesto vo svojej corona shell "kruhu". Následné vystúpenie v týchto súťažiach do roku 2010 nepriniesol dlho očakávanú zlatú medailu.

Po triumfe v Moskve v roku 2010 majstrovstvá sveta o rok neskôr nasledovalo víťazstvo v majstrovstvách Ruska, a v roku 2012 - na majstrovstvách Európy. Účasť na Svetovom pohári priniesol bežec, nie v Alexandrovej kariéru a triumfálny vystúpenie na olympijských hrách: v prvej pre-olympijský obdobie po tom, čo vyhral ruský šampionát 2008 v tvrdej konkurencii s ostatnými silnej ruskej gymnastky - Konstantin Pluzhnikov, Balandin má danú cestu k zoznamu kandidátov na výlet do Pekingu.

zranenia

V profesionálnom športe, žiaľ, nie je tam žiadny triumf bez pádu a bez zranení. Účasťou v Rusku pohári, ktorý sa konal v Jekaterinburgu, Alexander kvôli neúspešnej pristátie poškodil stehennej kosti, pričom konkurencia musel odstúpiť. Našťastie nedošlo k posunutiu a vážne následky. Po dvoch operáciách začal rekonvalescencie. Ktorý bol rýchlo a úspešne, a potom, čo športovec aj naďalej súťažiť v rovnakom tempe. Vôľa, vytrvalosť a túžba dobývať nových výšin boli v tej dobe hlavnou hnacou silou pre Alexander, ktorí nielen ľahko vykonávať nové prvky, ale tiež komplikujú svoj program.

Druhý cyklus Olympic

V blízkosti najdôležitejšie v kariére každého športovca súťaže - olympijské hry v Londýne v roku 2012, kandidátom na účasť v ktorom bol Alexander Balandin. Jednalo sa o druhý cyklus príprav hier v športovec kariéry. Bohužiaľ, nie dobrej fyzickej kondícii športovec ani prepracovaný program ani vôľa k víťazstvu nepriniesli dlho očakávaný medailu.

Ruskí divákov, športovcov a rozhodca jednomyseľne tvrdili, že Alexander odsúdený - ako minimum, mohol by sa stať strieborný medailista z olympijských hier. Je to skoro prišiel k medzinárodnému škandálu: čistá technika exekučných zložité prvky, Alexander pohyboval rivalmi, ktorí spáchali priamych chyby. Situácia sa vzbudilo pobúrenie verejnosti, niektorí požadovali odvolanie súdne preskúmanie posúdenia. Ale tieto olympijské hry ruský tím nemal hlasovacie právo. V rozhovore po samotnom prejave gymnasta zmaril každú príležitosť pre klebety a uistil, že mu dal slabosť, ktorý využil medailistov. Len štvrté miesto, a potom, čo medaily bola tak blízko.

Avšak Balandin niekedy zaznamenal do análov svetovej športovej gymnastiky. Jeho tri koruny element na svoje obľúbené strely nie sú len ťažko štruktúrovať skupiny a sú zahrnuté v medzinárodných pravidiel, ale aj niesť jeho meno. Tretí prvok bol schválený Medzinárodná federácia nie je to tak dávno - v roku 2013 a, ako uznáva Balandin, možno len veľmi málo ľudí to urobiť správne. Všetky trikrát, aby bol schopný sledovať výkony samy dodanými prvky, žiadny z nich boli vykonané na dobrej úrovni.

Tretí tréning na olympiádu

V treťom olympijskom cykle Aleksandr Balandin získal zlato dvakrát na majstrovstvách Európy 2014, ktoré sa konalo v Belgicku. Prvá medaila bola získaná v súťaži tímov, druhý - na jednotlivca na krúžky. Po skončení súťaže, športovec bol operovaný - stará zranenia prejavila. Samozrejme, že k účasti na olympijských hrách v Riu v roku 2016 nemohli byť brané do úvahy. Po operácii, gymnastka je schopný vykonávať v plnej sile. Nie je to tak dávno absolvoval liečebnú kúru, ale koniec kariéry Balandin nemyslí. V súčasnej dobe, aj keď bez bežnou praxou, Alexander je inštruktorom v národnej športovej výcvikového strediska - "pokročilom atletickej školy" v